دانلود رایگان jch optimize pro

jch optimize projch optimize pro یک افزونه حرفه ای برای بهینه سازی در جوملاست. شما می توانید نسخه v5.2.4 را بصورت رایگان دانلود کنید.

Free Download jch optimize Pro v5.2.4 in Readmore

اگر دنبال بهینه سازی سایت خود هستید به هیچ عنوان این پلاگین را از دست ندهید. JCH Optimize Pro یک پلاگین بهینه سازی قالب و کدهای سایت می باشد که امکانات فراوانی دارد. کافیست برای امتحان این پلاگین یکبار رتبه سایت خود را در gtmetrix.com  بسنجید و بعد این پلاگین را نصب کنید و دوباره رتبه سایتتان را در سایت مذکور تست کنید و تغییرات را ببینید.!!

پلاگین jch همانطور که از نام آن مشخص است یک بهینه ساز سیستم جوملایی شما برای لود هر چه بهتر صفحات می باشد. این پلاگین در نسخه تجاری حاضر دارای قابلیت هایی است که سیستم شما را به شکلی برنامه ریزی می کند تا زمانی که بازدید کنندگان بسیاری بر روی صفحات مختلف وب سایت شما فعال هستند با هیچ گونه از مشکلی از جانب سیستم و منابع برخورد نکند و بهترین حالت را برای افزایش رنک سایت جوملایی شما برای موتورهای جستجو ایجاد کند.

پلاگین JCH Optimize Pro فایل های اضافی را به راحتی شناسایی و حذف کرده و با کاهش حجم فایل ها در قالب gzip و موارد زیر سرعت وب سایت شما را بهبود می بخشد.

 

LIVE DEMO

 

DOWNLOAD

 

 

Major Features:

  • Combine javascript/css files into one
  • Combine background images in a sprite
  • Minify (Compress) and gzip aggregated files
  • Exclude individual files or files from extensions that do not aggregate well
  • Can defer javascript or place at end of page for optimized download

 

برچسب ها: جوملا, افزونه, دانلود رایگان, free download, joomla, extensions

چاپ