کلیپ «قطار قم مشهد»

25526

misaqh

ارسال توسط: misagh
5 سال پیش (1395/05/18)

بازنشر در شبکه های اجتماعی

Telegram Soroush Whatsapp pinterest linkedin Twitter Facebook

به اشتراک گذاری آدرس این صفحه

پخش زنده تلویزیون با هزینه نیم بهاء

پخش زنده شبکه یک پخش زنده شبکه دو پخش زنده شبکه سه پخش زنده شبکه چهار

پخش زنده شبکه تهران پخش زنده شبکه خبر پخش زنده شبکه ورزش پخش زنده شبکه نسیم

کلیپ «قطار قم مشهد» مجموعه فرهنگی

زمان : 4:52

نماهنگ «قطار قم ـ مشهد» تازه‌ترین محصول باشگاه فیلم سوره است با شعر و اجرای حمیدرضا برقعی با موضوع دهه کرامت و به مناسبت عید ولادت امام علی‌بن موسی‌الرضا علیه السلام روی آنتن شبکه‌ها مختلف سیما می‌رود.

بنابر این گزارش در نماهنگ «قطار قم ـ مشهد» سیدحمیدرضا برقعی، شاعر آیینی شناخته شده کشور یکی از اشعار خود را به صورت دکلمه اجرا می‌کند و امید روشن‌بین نیز قطعه آوازی این اثر را که سروده نیلوفر شادمهری است می‌خواند.

این اثر یکی از مشهورترین اشعار آیینی سال‌های اخیر با عنوان «در ازدحام حرم» را که در ارتباط با دو وجود نورانی خاندان اهل‌بیت(ع) سروده شده با تلفیق موسیقی و تصاویر زیبایی از حضور مردم در حرم حضرت معصومه(س) و بارگاه امام هشتم(ع) به اثری خاطره‌انگیز تبدیل کرده است.

نویسنده و کارگردان این اثر مهدیار عقابی است که پیش از این ساخته دیگر او یعنی نماهنگ «اشتیاق» در جشن‌های نیمه شعبان از شبکه‌های مختلف سیما پخش شد و مورد استقبال قرار گرفت.

باشگاه فیلم سوره این اثر را به سفارش و حمایت مرکز موسیقی بسیج و حوزه هنری ساخته است و آهنگساز «قطار قم ـ مشهد» امید روشن‌بین، مدیر تصویربرداری آن یحیی رضایی و مدیر تولید اثر نیز علی شمس است.

نوشتن دیدگاه


فایل های مرتبط

وب سایت مذهبی، فرهنگی، چندرسانه‌ای میثاق (Misaqh.ir: Cultural, Religious and Multimedia Website)
Design By Hossein Seifollahzadeh
Copyright © 2011-2020